Vinylová podlaha Gerflor click

Navštivte naší vzorkovnu na Praze 4

Po telefonické dohodě je možné navštívit naší vzorkovnu na Praze 4, kde můžete vidět všechny dostupné dekory a reálné vzorníky. Rádi Vám také poradíme s výběrem a vhodnou přípravou podkladu před samotným položením.

 

Creation Clic - zámkové na lamelách

Katalogová cena: 0 Kč bez DPH

Svými vlastnostmi se řada Creation Clic stává opravdovou špičkou na poli vinylových dílců se zámkem. Silná tloušťka materiálu a nášlapná vrtsva zaručuje vysokou odolnost tohoto materiálu proti opotřebení. Creation Clic je dnes technologickou špičkou, která přináší nesčetné množství výhod. Unikátní technologie Clic systemu umožňuje velmi rychlou montáž a demontáž podlahové krytiny, s nižšími nároky přípravu podkladu. Díky vysokým technickým parametrům se z touto řadou stále častěji setkáváme v obchodních centrech. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol.

 

Kolekce dekorů se může během roku rozšírit nebo změnit.

Pokud vyberete dekor, ověřte ho s námi prosím telefonicky.

Mějte prosím na vědomí, že odstíny barev dekorů se mohou při zobrazení na různých monitorech mírně lišit od barev skutečných.

0258 Muir Oak 0262 Elm 0260 Classik Oak 0265 Walnut 0272 Sorb 0335 Sycamore 0337 Victoria Oak
   
0356 Denim Wood 0357 Porto Bello 0358 Moon Island 0359 Wild Oak 0360 Deep Forest    

 

Senso Clic - zámkové na lamelách

Katalogová cena: 0 Kč bez DPH

Senso Clic je absolutní novinkou v naší produktové řadě. Tato řada se pyšní vysokou odolností proti opotřebení proto je vhodná do všech zatěžovaných místností. Unikátní technologie Clic systemu umožňuje velmi snadnou a rychlou montáž podlahové krytiny, s nižšími nároky na přípravu podkladu. Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Povrchová úprava byla navržena tak aby vyhověla nárokům každé domácnosti, a aby toho bylo dosaženo byla zvýšena PUR ochrana a protiskluzná úprava. Proto je tato řada vhodná pro Vaše děti i domácí mazlíčky.

 

0352 Awale 0386 Back Gammon 0384 Domino 0347 Chess 0511 Mikado 0385 Puzzle

 

Senso Lock - zámkové na lamelách

Katalogová cena: 0 Kč bez DPH

Senso Lock je novinkou v naší produktové řadě. Tato řada byla navrhnuta tak, aby vyhověla nejčastějším požadavkům domácností. Mezi hlavní přednosti patří dobrý poměr kvality, ceny a životnosti podlahové krytiny. Zámek Uni Clic umožňuje rychlou montáž a demontáž podlahové krytiny. Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí.Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu.

 

 

0511 Aces 0498 Baccarat 0327 Blackjack 0413 Bridge 0379 Poker 0355 Queen 0380 Rummy
           
0493 Vegas            

 

 

 

AKTUALITY

Naše reference

 .

Doporučujeme:

Vinylové podlahy - trvanlivost a odolnost proti poškrábání s 15 letou garancí. Více info ZDE

 

PVC bytové podlahy Merkur. Více info ZDE

 

Dřevěné plovoucí podlahy Befag. Více info ZDE

 

Dřevěné plovoucí podlahy Balterio. Více info ZDE